• Bosch Rexroth'un dünya çapında mühendislik ve makina uygulamalarını aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz
  http://www.boschrexroth.com/en/xc/industries/machinery-applications-and-engineering/index
 • Pnömatik devre oluşturmak için "D&C Scheme Editor" programını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.
  http://www.boschrexroth.com/en/xc/products/engineering/econfigurators-and-tools/d-c-scheme-editor/dc-scheme-editor
 • 2005 yılında BoschRexroth bünyesine katılan Oil Control grubunun çözümleri fuarlarda sergilenmektedir.
  BoschRexroth'un İtalya merkezli iştiraki olan Oil Control grubuna bağlı Oil Systems firması kompak üniteler üretmektedir. Bu üniteler çeşitli Endüstriyel ve Mobil uygulamalarda geniş çözümler sunmaktadır. Kompakt tasarım sayesinde çok fazla işleri küçücük bir hacme sığdırmak ve çok çeşitli moduler parçalar sayesinde sınırsız seçenekli güç üniteleri tasarlamak mümkün olmaktadır.
 • Temmuz / 1994 tarihinde kurulan şirketimiz, Bosch Rexroth Otomasyon San. ve Tic. A.Ş. firmasının İç Anadolu Ana Bayiliğini yürütmektedir.
 • Servis departmanımız, tüm ürün gruplarında Merkez Servis ve bölge bayilerinin teknik desteği ile 7 gün 24 saat servis hizmeti vermektedir.
 • Tüm servis hizmetleri orijinal yedek parça kullanılarak yapılmaktadır ve BoschRexroth garantisi altındadır
 • Yenilenen Bosch Rexroth filtre dünyası
  K. & H. Eppensteiner Gmbh & Co. KG firmasının alınması ile Bosch Rexroth, ileri teknoloji ve yüksek performans ürünü filtreler ve filtre elemanları ile eksiksiz çözümler üretmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız:
  http://www.boschrexroth.com/ics/Vornavigation/Vornavi.cfm?Language=TR&Region=none&VHist=Start&PageID=p537431
 • Bosch Rexroth Grubuna katılan HÄGGLUNDS Doğrudan Tahrik Sistemleri alışılmışın ötesinde kalite ve güvenilirlik sunmaktadır. Türkiyede de satışına başlanan Hägglunds motorları madencilik, taşımacılık, denizcilik, offshore, kauçuk, plastik, kağıt, geri dönüşüm ile şeker ve kimyasallar gibi çok geniş endüstriyel sektörlerde kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız: http://www.boschrexroth.com/en/xc/company/haegglunds-landingpage/haegglunds-landingpage
 • Ayrıntılı bilgi almak için sitemizde gezinti yapınız.

Bosch Rexroth A.G., merkezi Lohr/Almanya'da bulunan ve 1 Mayıs 2001 tarihinde faaliyetlerine başlamış yeni bir şirkettir. Robert Bosch GmbH'nın Automation bölümünün Mannesmann Rexroth A.G. ile birleşmesinden oluşmuştur. Her iki şirketin de yüzyılı aşkın bir geçmişe, dünya çapında üstün kalite anlayışına ve geniş ürün programına sahip olmaları, Bosch Rexroth A.G.'yi bir anda zirveye ulaştırmaya yetmiştir.

Her iki firmanın tecrübe ve bilgi birikimlerini birleştirmeleri neticesinde oluşan yeni yapı, dünya çapında "The Drive & Control Company" sloganı ile, ürettiği üstün teknolojiyi genel kullanıma sunmaktadır.

Ana Bayisi olduğumuz, Bosch Rexroth Otomasyon San. Ve Tic. A.Ş., dünyada 80'den fazla ülkede satış ve servis ağı bulunan, yaklaşık 29831çalışanı ile 2006 yılında 4,9 milyar ciro elde eden Bosch Rexroth A.G. firmasının Türkiye'deki şirketidir. Eski Bosch Automation, Brueninghaus Hydromatik, Indramat, Lohmann + Stolterfolt, Mecman, Refu, Rexroth Hydraulics, Star ve OilControl gibi markaların ürün ve hizmetlerini Rexroth markası altında birleştirmektedir.

Bosch Rexroth A.G.'nin faaliyet alanları altı değişik grupta toplanmıştır:

 

Ayrıntılı bilgi almak için ilgili konu başlıklarına tıklayınız.