• Bosch Rexroth'un dünya çapında mühendislik ve makina uygulamalarını aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz
  http://www.boschrexroth.com/en/xc/industries/machinery-applications-and-engineering/index
 • Pnömatik devre oluşturmak için "D&C Scheme Editor" programını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.
  http://www.boschrexroth.com/en/xc/products/engineering/econfigurators-and-tools/d-c-scheme-editor/dc-scheme-editor
 • 2005 yılında BoschRexroth bünyesine katılan Oil Control grubunun çözümleri fuarlarda sergilenmektedir.
  BoschRexroth'un İtalya merkezli iştiraki olan Oil Control grubuna bağlı Oil Systems firması kompak üniteler üretmektedir. Bu üniteler çeşitli Endüstriyel ve Mobil uygulamalarda geniş çözümler sunmaktadır. Kompakt tasarım sayesinde çok fazla işleri küçücük bir hacme sığdırmak ve çok çeşitli moduler parçalar sayesinde sınırsız seçenekli güç üniteleri tasarlamak mümkün olmaktadır.
 • Temmuz / 1994 tarihinde kurulan şirketimiz, Bosch Rexroth Otomasyon San. ve Tic. A.Ş. firmasının İç Anadolu Ana Bayiliğini yürütmektedir.
 • Servis departmanımız, tüm ürün gruplarında Merkez Servis ve bölge bayilerinin teknik desteği ile 7 gün 24 saat servis hizmeti vermektedir.
 • Tüm servis hizmetleri orijinal yedek parça kullanılarak yapılmaktadır ve BoschRexroth garantisi altındadır
 • Yenilenen Bosch Rexroth filtre dünyası
  K. & H. Eppensteiner Gmbh & Co. KG firmasının alınması ile Bosch Rexroth, ileri teknoloji ve yüksek performans ürünü filtreler ve filtre elemanları ile eksiksiz çözümler üretmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız:
  http://www.boschrexroth.com/ics/Vornavigation/Vornavi.cfm?Language=TR&Region=none&VHist=Start&PageID=p537431
 • Bosch Rexroth Grubuna katılan HÄGGLUNDS Doğrudan Tahrik Sistemleri alışılmışın ötesinde kalite ve güvenilirlik sunmaktadır. Türkiyede de satışına başlanan Hägglunds motorları madencilik, taşımacılık, denizcilik, offshore, kauçuk, plastik, kağıt, geri dönüşüm ile şeker ve kimyasallar gibi çok geniş endüstriyel sektörlerde kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız: http://www.boschrexroth.com/en/xc/company/haegglunds-landingpage/haegglunds-landingpage
 • Ayrıntılı bilgi almak için sitemizde gezinti yapınız.

Temmuz / 1994 tarihinde kurulan şirketimiz, Bosch Rexroth Otomasyon San. ve Tic. A.Ş. firmasının İç Anadolu Ana Bayiliğini yürütmektedir.

Ana Bayi olarak; Almanya menşeli, konusunda Dünyanın önde gelen ve en tanınmış şirketlerinden biri olan, Bosch Rexroth A.G. firmasının ürünlerinin pazarlama ve satışını yapmaktayız.

Hidropar Ankara, sadece malzeme tedarik eden değil, farklı teknolojileri müşteriye tek elden sunan, sistem mühendisliğinde uzmanlaşmış bir firmadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını birlikte tespit ederek, onlara mühendislik, araştırma-geliştirme, plânlama, zamanında teslimat ve satış sonrası servis temini, eğitim gibi konularda tüm gücümüzle destek vermekteyiz. Amacımız Türk sanayicisinin vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmaktır.

Merkezimizin, diğer bayilerin ve kendi şirketimizin stokları ile Türkiye genelinde, çok büyük bir stoka sahip olduğumuzdan, bir çok malzemeleri stokdan derhal teslim etme imkânına sahibiz.

Hidropar Ankara olarak, Bosch Rexroth Otomasyon San. ve Tic. AŞ'nin Rexroth markası ile satışını yaptığı ürünleri, en uygun ve rekabetçi fiyatlarla, verilen teslim süreleri içinde müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız.

Satılan ürünlerin montajı ve devreye alınması, garanti ve servis hizmetleri de yine şirketimizin teknik elemanlarınca yapılmaktadır.

Hidropar Ankara, yılların deneyimi ve halen beşi mühendis toplam on kişi olan ve her geçen gün büyüyen ve güçlenen kadrosu ile, müşterilerine her zaman daha iyi ve nitelikli hizmet vermenin gayreti içinde, etkinliğini sürdürmektedir.